Saltenkarusell 4- Hunstad barneskole

22.05.2017 18:00:00

Resultatliste generert 23.05.2017 22:40:18
Antall påmeldte var 63
Antall starendde var 63
Antall fullført var 61

SplitsBrowser (Grafisk strekktidsanalyse)

N-løype 1,7 km

NrNavn                            Klubb              TotaltDiffMin/km1 2 3 4 5 6 7 
OKFillip Lau BybergUkjent1:21:19(+1:05:09)47,83 8:49
(+6:17)
8:49
81
(9)
(9)
6:43
(+3:47)
15:32
82
(11)
(9)
21:16
(+18:32)
36:48
83
(11)
(11)
8:42
(+6:08)
45:30
84
(10)
(11)
19:38
(+18:07)
1:05:08
85
(11)
(11)
10:38
(+8:13)
1:15:46
87
(11)
(11)
5:33
(+4:35)
1:21:19
249
(11)
(11)
OKEmilie Victoria ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering38:08(+21:58)22,43 5:44
(+3:12)
5:44
81
(6)
(6)
5:58
(+3:02)
11:42
82
(7)
(6)
9:38
(+6:54)
21:20
83
(10)
(8)
7:43
(+5:09)
29:03
84
(7)
(7)
2:48
(+1:17)
31:51
85
(5)
(6)
4:47
(+2:22)
36:38
87
(5)
(6)
1:30
(+0:32)
38:08
249
(5)
(6)
OKHedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering20:54(+4:44)12,29 3:50
(+1:18)
3:50
81
(4)
(4)
2:56
(+0:00)
6:46
82
(1)
(3)
3:56
(+1:12)
10:42
83
(2)
(2)
2:44
(+0:10)
13:26
84
(2)
(2)
2:35
(+1:04)
16:01
85
(4)
(2)
3:38
(+1:13)
19:39
87
(3)
(2)
1:15
(+0:17)
20:54
249
(3)
(2)
OKMira Hilde-EldbyUkjent44:37(+28:27)26,25 5:47
(+3:15)
5:47
81
(7)
(7)
6:08
(+3:12)
11:55
82
(9)
(7)
8:58
(+6:14)
20:53
83
(9)
(7)
9:11
(+6:37)
30:04
84
(11)
(8)
5:14
(+3:43)
35:18
85
(7)
(8)
6:48
(+4:23)
42:06
87
(9)
(8)
2:31
(+1:33)
44:37
249
(6)
(8)
OKJonatan Bolle JohnsenUkjent42:17(+26:07)24,87 8:34
(+6:02)
8:34
81
(8)
(8)
5:56
(+3:00)
14:30
82
(6)
(8)
5:28
(+2:44)
19:58
83
(4)
(6)
6:14
(+3:40)
26:12
84
(5)
(6)
6:01
(+4:30)
32:13
85
(10)
(7)
6:56
(+4:31)
39:09
87
(10)
(7)
3:08
(+2:10)
42:17
249
(7)
(7)
OKLovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering48:24(+32:14)28,47 9:41
(+7:09)
9:41
81
(11)
(11)
6:01
(+3:05)
15:42
82
(8)
(10)
7:41
(+4:57)
23:23
83
(8)
(9)
8:33
(+5:59)
31:56
84
(9)
(10)
5:44
(+4:13)
37:40
85
(8)
(10)
6:18
(+3:53)
43:58
87
(7)
(9)
4:26
(+3:28)
48:24
249
(10)
(10)
OKPauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering48:12(+32:02)28,35 9:29
(+6:57)
9:29
81
(10)
(10)
6:15
(+3:19)
15:44
82
(10)
(11)
7:40
(+4:56)
23:24
83
(7)
(10)
8:13
(+5:39)
31:37
84
(8)
(9)
5:48
(+4:17)
37:25
85
(9)
(9)
6:36
(+4:11)
44:01
87
(8)
(10)
4:11
(+3:13)
48:12
249
(9)
(9)
OKErlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering16:10 9,51 2:32
(+0:00)
2:32
81
(1)
(1)
3:26
(+0:30)
5:58
82
(3)
(1)
2:44
(+0:00)
8:42
83
(1)
(1)
2:34
(+0:00)
11:16
84
(1)
(1)
1:31
(+0:00)
12:47
85
(1)
(1)
2:25
(+0:00)
15:12
87
(1)
(1)
0:58
(+0:00)
16:10
249
(1)
(1)
OKTeodor NjållaTverlandet IL24:53(+8:43)14,64 5:37
(+3:05)
5:37
81
(5)
(5)
3:37
(+0:41)
9:14
82
(4)
(5)
5:13
(+2:29)
14:27
83
(3)
(5)
3:10
(+0:36)
17:37
84
(3)
(4)
2:08
(+0:37)
19:45
85
(2)
(4)
3:42
(+1:17)
23:27
87
(4)
(4)
1:26
(+0:28)
24:53
249
(4)
(4)
OKAnna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering32:31(+16:21)19,13 3:30
(+0:58)
3:30
81
(3)
(3)
4:27
(+1:31)
7:57
82
(5)
(4)
5:38
(+2:54)
13:35
83
(5)
(4)
6:17
(+3:43)
19:52
84
(6)
(5)
3:49
(+2:18)
23:41
85
(6)
(5)
5:38
(+3:13)
29:19
87
(6)
(5)
3:12
(+2:14)
32:31
249
(8)
(5)
OKTilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering24:08(+7:58)14,20 3:05
(+0:33)
3:05
81
(2)
(2)
3:00
(+0:04)
6:05
82
(2)
(2)
6:32
(+3:48)
12:37
83
(6)
(3)
4:53
(+2:19)
17:30
84
(4)
(3)
2:11
(+0:40)
19:41
85
(3)
(3)
3:16
(+0:51)
22:57
87
(2)
(3)
1:11
(+0:13)
24:08
249
(2)
(3)



C-løype (2 km) 1,9 km

NrNavn                            Klubb              TotaltDiffMin/km1 2 3 4 5 6 7 
1Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering25:00 13,16 7:02
(+1:20)
7:02
88
(3)
(3)
3:20
(+1:29)
10:22
82
(2)
(2)
2:39
(+0:00)
13:01
83
(1)
(2)
2:42
(+0:00)
15:43
90
(1)
(2)
5:44
(+0:00)
21:27
91
(1)
(1)
2:35
(+0:00)
24:02
87
(1)
(1)
0:58
(+0:00)
25:00
249
(1)
(1)
2Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering30:27(+5:27)16,03 6:57
(+1:15)
6:57
88
(2)
(2)
3:39
(+1:48)
10:36
82
(3)
(3)
3:35
(+0:56)
14:11
83
(3)
(3)
5:04
(+2:22)
19:15
90
(3)
(3)
6:57
(+1:13)
26:12
91
(2)
(3)
2:57
(+0:22)
29:09
87
(2)
(2)
1:18
(+0:20)
30:27
249
(3)
(2)
3Teodor NjållaTverlandet IL36:15(+11:15)19,08 5:42
(+0:00)
5:42
88
(1)
(1)
1:51
(+0:00)
7:33
82
(1)
(1)
3:11
(+0:32)
10:44
83
(2)
(1)
2:53
(+0:11)
13:37
90
(2)
(1)
10:44
(+5:00)
24:21
91
(4)
(2)
9:59
(+7:24)
34:20
87
(6)
(3)
1:55
(+0:57)
36:15
249
(6)
(3)
4Christian ErtsgaardBodø og Omegn IF Orientering43:45(+18:45)23,03 7:42
(+2:00)
7:42
88
(4)
(4)
4:50
(+2:59)
12:32
82
(4)
(4)
3:48
(+1:09)
16:20
83
(4)
(4)
5:18
(+2:36)
21:38
90
(4)
(4)
10:36
(+4:52)
32:14
91
(3)
(4)
10:22
(+7:47)
42:36
87
(7)
(4)
1:09
(+0:11)
43:45
249
(2)
(4)
5Linea BertheussenTverlandet IL54:09(+29:09)28,50 8:45
(+3:03)
8:45
88
(5)
(5)
8:42
(+6:51)
17:27
82
(6)
(5)
7:01
(+4:22)
24:28
83
(6)
(5)
8:25
(+5:43)
32:53
90
(6)
(5)
13:54
(+8:10)
46:47
91
(6)
(6)
6:02
(+3:27)
52:49
87
(4)
(6)
1:20
(+0:22)
54:09
249
(4)
(5)
5Kornelia NjållaTverlandet IL54:09(+29:09)28,50 8:46
(+3:04)
8:46
88
(6)
(6)
8:42
(+6:51)
17:28
82
(6)
(6)
7:03
(+4:24)
24:31
83
(7)
(6)
8:33
(+5:51)
33:04
90
(7)
(6)
13:38
(+7:54)
46:42
91
(5)
(5)
6:02
(+3:27)
52:44
87
(4)
(5)
1:25
(+0:27)
54:09
249
(5)
(6)
7Eva Lund PedersenIL Siso58:54(+33:54)31,00 18:01
(+12:19)
18:01
88
(7)
(7)
5:52
(+4:01)
23:53
82
(5)
(7)
5:33
(+2:54)
29:26
83
(5)
(7)
5:50
(+3:08)
35:16
90
(5)
(7)
16:01
(+10:17)
51:17
91
(7)
(7)
4:57
(+2:22)
56:14
87
(3)
(7)
2:40
(+1:42)
58:54
249
(7)
(7)



B-løype (3 km) 2,8 km

NrNavn                            Klubb              TotaltDiffMin/km1 2 3 4 5 6 7 8 9 
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering44:07 15,76 4:23
(+0:00)
4:23
88
(1)
(1)
1:50
(+0:32)
6:13
96
(9)
(1)
7:49
(+1:30)
14:02
34
(7)
(2)
5:18
(+0:22)
19:20
35
(2)
(1)
12:39
(+4:04)
31:59
97
(10)
(5)
6:25
(+0:35)
38:24
91
(2)
(4)
3:55
(+0:00)
42:19
93
(1)
(1)
1:01
(+0:19)
43:20
94
(2)
(1)
0:47
(+0:05)
44:07
249
(3)
(1)
2Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering44:25(+0:18)15,86 5:34
(+1:11)
5:34
88
(4)
(4)
1:46
(+0:28)
7:20
96
(7)
(3)
6:19
(+0:00)
13:39
34
(1)
(1)
6:45
(+1:49)
20:24
35
(5)
(3)
9:06
(+0:31)
29:30
97
(2)
(1)
8:21
(+2:31)
37:51
91
(10)
(2)
4:44
(+0:49)
42:35
93
(2)
(2)
1:06
(+0:24)
43:41
94
(3)
(2)
0:44
(+0:02)
44:25
249
(2)
(2)
3Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering46:30(+2:23)16,61 6:09
(+1:46)
6:09
88
(5)
(5)
1:59
(+0:41)
8:08
96
(10)
(5)
6:42
(+0:23)
14:50
34
(3)
(3)
5:22
(+0:26)
20:12
35
(3)
(2)
11:43
(+3:08)
31:55
97
(8)
(4)
5:50
(+0:00)
37:45
91
(1)
(1)
5:29
(+1:34)
43:14
93
(4)
(3)
2:15
(+1:33)
45:29
94
(17)
(3)
1:01
(+0:19)
46:30
249
(7)
(3)
4Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering48:50(+4:43)17,44 4:47
(+0:24)
4:47
88
(2)
(2)
1:35
(+0:17)
6:22
96
(3)
(2)
11:31
(+5:12)
17:53
34
(17)
(12)
4:56
(+0:00)
22:49
35
(1)
(5)
8:35
(+0:00)
31:24
97
(1)
(3)
7:40
(+1:50)
39:04
91
(9)
(5)
8:22
(+4:27)
47:26
93
(15)
(4)
0:42
(+0:00)
48:08
94
(1)
(4)
0:42
(+0:00)
48:50
249
(1)
(4)
5Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering55:17(+11:10)19,74 7:27
(+3:04)
7:27
88
(15)
(15)
1:39
(+0:21)
9:06
96
(5)
(10)
6:36
(+0:17)
15:42
34
(2)
(5)
10:16
(+5:20)
25:58
35
(21)
(12)
11:14
(+2:39)
37:12
97
(5)
(8)
9:15
(+3:25)
46:27
91
(15)
(8)
6:00
(+2:05)
52:27
93
(10)
(5)
1:19
(+0:37)
53:46
94
(8)
(5)
1:31
(+0:49)
55:17
249
(14)
(5)
6Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering55:46(+11:39)19,92 7:30
(+3:07)
7:30
88
(17)
(17)
2:02
(+0:44)
9:32
96
(11)
(14)
8:15
(+1:56)
17:47
34
(9)
(10)
7:32
(+2:36)
25:19
35
(13)
(9)
13:09
(+4:34)
38:28
97
(12)
(9)
9:07
(+3:17)
47:35
91
(13)
(10)
5:13
(+1:18)
52:48
93
(3)
(6)
1:23
(+0:41)
54:11
94
(10)
(6)
1:35
(+0:53)
55:46
249
(15)
(6)
7Per HøivaagTverlandet IL55:53(+11:46)19,96 5:02
(+0:39)
5:02
88
(3)
(3)
3:04
(+1:46)
8:06
96
(18)
(4)
6:52
(+0:33)
14:58
34
(4)
(4)
6:51
(+1:55)
21:49
35
(6)
(4)
9:17
(+0:42)
31:06
97
(3)
(2)
6:55
(+1:05)
38:01
91
(4)
(3)
15:44
(+11:49)
53:45
93
(21)
(7)
1:15
(+0:33)
55:00
94
(7)
(7)
0:53
(+0:11)
55:53
249
(4)
(7)
8Asbjørn PedersenIL Siso56:58(+12:51)20,35 7:12
(+2:49)
7:12
88
(13)
(13)
1:18
(+0:00)
8:30
96
(1)
(6)
9:21
(+3:02)
17:51
34
(12)
(11)
7:10
(+2:14)
25:01
35
(11)
(8)
11:15
(+2:40)
36:16
97
(6)
(6)
7:36
(+1:46)
43:52
91
(8)
(6)
10:48
(+6:53)
54:40
93
(18)
(10)
1:14
(+0:32)
55:54
94
(6)
(10)
1:04
(+0:22)
56:58
249
(9)
(8)
9Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering57:45(+13:38)20,63 7:28
(+3:05)
7:28
88
(16)
(16)
1:42
(+0:24)
9:10
96
(6)
(11)
8:00
(+1:41)
17:10
34
(8)
(6)
7:42
(+2:46)
24:52
35
(14)
(7)
11:39
(+3:04)
36:31
97
(7)
(7)
10:15
(+4:25)
46:46
91
(17)
(9)
7:06
(+3:11)
53:52
93
(12)
(8)
1:20
(+0:38)
55:12
94
(9)
(8)
2:33
(+1:51)
57:45
249
(20)
(9)
10Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering58:20(+14:13)20,83 7:59
(+3:36)
7:59
88
(19)
(19)
2:18
(+1:00)
10:17
96
(13)
(18)
9:45
(+3:26)
20:02
34
(13)
(17)
7:25
(+2:29)
27:27
35
(12)
(15)
13:44
(+5:09)
41:11
97
(14)
(13)
8:49
(+2:59)
50:00
91
(11)
(15)
5:47
(+1:52)
55:47
93
(7)
(11)
1:07
(+0:25)
56:54
94
(4)
(11)
1:26
(+0:44)
58:20
249
(12)
(10)
11Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering58:29(+14:22)20,89 7:05
(+2:42)
7:05
88
(11)
(11)
1:38
(+0:20)
8:43
96
(4)
(7)
10:10
(+3:51)
18:53
34
(16)
(13)
9:41
(+4:45)
28:34
35
(20)
(17)
12:43
(+4:08)
41:17
97
(11)
(14)
7:17
(+1:27)
48:34
91
(7)
(11)
5:51
(+1:56)
54:25
93
(8)
(9)
1:27
(+0:45)
55:52
94
(13)
(9)
2:37
(+1:55)
58:29
249
(21)
(11)
12Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering59:39(+15:32)21,30 7:12
(+2:49)
7:12
88
(13)
(13)
1:49
(+0:31)
9:01
96
(8)
(9)
8:37
(+2:18)
17:38
34
(11)
(9)
8:00
(+3:04)
25:38
35
(17)
(10)
14:47
(+6:12)
40:25
97
(15)
(12)
9:13
(+3:23)
49:38
91
(14)
(14)
6:58
(+3:03)
56:36
93
(11)
(13)
1:25
(+0:43)
58:01
94
(11)
(12)
1:38
(+0:56)
59:39
249
(18)
(12)
13Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1:01:21(+17:14)21,91 6:28
(+2:05)
6:28
88
(8)
(8)
2:20
(+1:02)
8:48
96
(14)
(8)
8:33
(+2:14)
17:21
34
(10)
(7)
8:34
(+3:38)
25:55
35
(19)
(11)
13:22
(+4:47)
39:17
97
(13)
(10)
6:47
(+0:57)
46:04
91
(3)
(7)
9:58
(+6:03)
56:02
93
(17)
(12)
3:05
(+2:23)
59:07
94
(19)
(13)
2:14
(+1:32)
1:01:21
249
(19)
(13)
14Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1:02:18(+18:11)22,25 7:48
(+3:25)
7:48
88
(18)
(18)
2:16
(+0:58)
10:04
96
(12)
(16)
7:33
(+1:14)
17:37
34
(5)
(8)
6:33
(+1:37)
24:10
35
(4)
(6)
18:29
(+9:54)
42:39
97
(21)
(17)
11:06
(+5:16)
53:45
91
(19)
(17)
5:30
(+1:35)
59:15
93
(5)
(15)
1:26
(+0:44)
1:00:41
94
(12)
(14)
1:37
(+0:55)
1:02:18
249
(17)
(14)
15Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1:02:35(+18:28)22,35 8:44
(+4:21)
8:44
88
(20)
(20)
3:07
(+1:49)
11:51
96
(19)
(19)
7:47
(+1:28)
19:38
34
(6)
(16)
7:49
(+2:53)
27:27
35
(15)
(15)
12:13
(+3:38)
39:40
97
(9)
(11)
11:50
(+6:00)
51:30
91
(20)
(16)
5:59
(+2:04)
57:29
93
(9)
(14)
3:30
(+2:48)
1:00:59
94
(21)
(15)
1:36
(+0:54)
1:02:35
249
(16)
(15)
16Jørgen NjållaTverlandet IL1:06:51(+22:44)23,88 6:26
(+2:03)
6:26
88
(6)
(6)
2:53
(+1:35)
9:19
96
(16)
(13)
9:48
(+3:29)
19:07
34
(14)
(14)
7:09
(+2:13)
26:16
35
(10)
(14)
15:28
(+6:53)
41:44
97
(19)
(15)
7:16
(+1:26)
49:00
91
(6)
(13)
13:52
(+9:57)
1:02:52
93
(19)
(16)
3:06
(+2:24)
1:05:58
94
(20)
(17)
0:53
(+0:11)
1:06:51
249
(4)
(16)
17Endre W NormannTverlandet IL1:06:52(+22:45)23,88 6:26
(+2:03)
6:26
88
(6)
(6)
2:49
(+1:31)
9:15
96
(15)
(12)
10:01
(+3:42)
19:16
34
(15)
(15)
6:55
(+1:59)
26:11
35
(7)
(13)
15:37
(+7:02)
41:48
97
(20)
(16)
7:07
(+1:17)
48:55
91
(5)
(12)
13:57
(+10:02)
1:02:52
93
(20)
(16)
3:02
(+2:20)
1:05:54
94
(18)
(16)
0:58
(+0:16)
1:06:52
249
(6)
(17)
18Sigrid MoenTverlandet IL1:07:26(+23:19)24,08 7:02
(+2:39)
7:02
88
(10)
(10)
3:07
(+1:49)
10:09
96
(19)
(17)
13:53
(+7:34)
24:02
34
(19)
(18)
6:56
(+2:00)
30:58
35
(8)
(18)
15:00
(+6:25)
45:58
97
(17)
(19)
10:11
(+4:21)
56:09
91
(16)
(18)
8:04
(+4:09)
1:04:13
93
(13)
(18)
2:01
(+1:19)
1:06:14
94
(15)
(18)
1:12
(+0:30)
1:07:26
249
(11)
(18)
18Vilde Wikevand NormannTverlandet IL1:07:26(+23:19)24,08 7:09
(+2:46)
7:09
88
(12)
(12)
2:54
(+1:36)
10:03
96
(17)
(15)
14:03
(+7:44)
24:06
34
(20)
(19)
6:58
(+2:02)
31:04
35
(9)
(19)
14:50
(+6:15)
45:54
97
(16)
(18)
10:19
(+4:29)
56:13
91
(18)
(19)
8:05
(+4:10)
1:04:18
93
(14)
(19)
2:01
(+1:19)
1:06:19
94
(15)
(19)
1:07
(+0:25)
1:07:26
249
(10)
(19)
20Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering1:09:46(+25:39)24,92 6:53
(+2:30)
6:53
88
(9)
(9)
5:39
(+4:21)
12:32
96
(21)
(20)
11:49
(+5:30)
24:21
34
(18)
(20)
8:00
(+3:04)
32:21
35
(17)
(20)
15:25
(+6:50)
47:46
97
(18)
(20)
8:56
(+3:06)
56:42
91
(12)
(20)
9:46
(+5:51)
1:06:28
93
(16)
(20)
1:49
(+1:07)
1:08:17
94
(14)
(20)
1:29
(+0:47)
1:09:46
249
(13)
(20)
21Erling PedersenIL Siso1:15:49(+31:42)27,08 11:25
(+7:02)
11:25
88
(21)
(21)
1:27
(+0:09)
12:52
96
(2)
(21)
25:03
(+18:44)
37:55
34
(21)
(21)
7:56
(+3:00)
45:51
35
(16)
(21)
9:53
(+1:18)
55:44
97
(4)
(21)
12:07
(+6:17)
1:07:51
91
(21)
(21)
5:45
(+1:50)
1:13:36
93
(6)
(21)
1:10
(+0:28)
1:14:46
94
(5)
(21)
1:03
(+0:21)
1:15:49
249
(8)
(21)
DSQDag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1:08:56(+24:49)24,62 7:42881:499626:443513:00979:23917:00931:16942:02249  
DSQMarianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering1:24:53(+40:46)30,32 15:35962:32881:269628:323514:169712:08916:53931:48941:43249



A-løype (4 km) 4,3 km

NrNavn                            Klubb              TotaltDiffMin/km1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
1Lars Petter RekkedalBodø og Omegn IF Orientering49:21 11,48 5:19
(+0:09)
5:19
95
(3)
(3)
0:48
(+0:15)
6:07
96
(6)
(2)
4:42
(+0:50)
10:49
34
(3)
(3)
3:10
(+0:00)
13:59
36
(1)
(1)
4:53
(+1:30)
18:52
37
(4)
(1)
4:18
(+0:48)
23:10
38
(3)
(1)
1:52
(+0:19)
25:02
39
(3)
(1)
10:15
(+0:00)
35:17
97
(1)
(1)
5:53
(+0:16)
41:10
91
(6)
(1)
5:09
(+1:12)
46:19
92
(8)
(1)
2:19
(+0:24)
48:38
94
(5)
(1)
0:43
(+0:03)
49:21
249
(2)
(1)
2Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering52:06(+2:45)12,12 5:10
(+0:00)
5:10
95
(1)
(1)
0:41
(+0:08)
5:51
96
(3)
(1)
3:57
(+0:05)
9:48
34
(2)
(1)
5:56
(+2:46)
15:44
36
(10)
(3)
4:16
(+0:53)
20:00
37
(2)
(2)
4:40
(+1:10)
24:40
38
(6)
(2)
2:40
(+1:07)
27:20
39
(8)
(3)
12:29
(+2:14)
39:49
97
(7)
(3)
5:37
(+0:00)
45:26
91
(1)
(3)
3:57
(+0:00)
49:23
92
(1)
(3)
1:55
(+0:00)
51:18
94
(1)
(2)
0:48
(+0:08)
52:06
249
(5)
(2)
3Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering53:26(+4:05)12,43 5:30
(+0:20)
5:30
95
(5)
(5)
0:39
(+0:06)
6:09
96
(2)
(3)
3:52
(+0:00)
10:01
34
(1)
(2)
8:36
(+5:26)
18:37
36
(12)
(7)
3:23
(+0:00)
22:00
37
(1)
(4)
3:30
(+0:00)
25:30
38
(1)
(3)
1:33
(+0:00)
27:03
39
(1)
(2)
10:28
(+0:13)
37:31
97
(2)
(2)
6:36
(+0:59)
44:07
91
(9)
(2)
4:44
(+0:47)
48:51
92
(5)
(2)
3:49
(+1:54)
52:40
94
(12)
(3)
0:46
(+0:06)
53:26
249
(3)
(3)
4Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering54:30(+5:09)12,67 5:14
(+0:04)
5:14
95
(2)
(2)
0:56
(+0:23)
6:10
96
(8)
(4)
9:56
(+6:04)
16:06
34
(11)
(10)
3:59
(+0:49)
20:05
36
(5)
(9)
4:53
(+1:30)
24:58
37
(4)
(7)
3:45
(+0:15)
28:43
38
(2)
(5)
1:51
(+0:18)
30:34
39
(2)
(4)
10:47
(+0:32)
41:21
97
(3)
(4)
6:01
(+0:24)
47:22
91
(7)
(4)
4:30
(+0:33)
51:52
92
(4)
(4)
1:58
(+0:03)
53:50
94
(3)
(4)
0:40
(+0:00)
54:30
249
(1)
(4)
5Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering57:40(+8:19)13,41 6:16
(+1:06)
6:16
95
(9)
(9)
0:55
(+0:22)
7:11
96
(7)
(9)
6:44
(+2:52)
13:55
34
(9)
(7)
3:53
(+0:43)
17:48
36
(4)
(6)
5:53
(+2:30)
23:41
37
(7)
(6)
6:27
(+2:57)
30:08
38
(9)
(6)
2:12
(+0:39)
32:20
39
(5)
(6)
11:26
(+1:11)
43:46
97
(6)
(5)
6:14
(+0:37)
50:00
91
(8)
(5)
4:53
(+0:56)
54:53
92
(6)
(6)
1:56
(+0:01)
56:49
94
(2)
(5)
0:51
(+0:11)
57:40
249
(7)
(5)
6Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering57:50(+8:29)13,45 5:33
(+0:23)
5:33
95
(7)
(7)
0:58
(+0:25)
6:31
96
(10)
(7)
5:44
(+1:52)
12:15
34
(6)
(5)
4:41
(+1:31)
16:56
36
(7)
(5)
5:01
(+1:38)
21:57
37
(6)
(3)
5:56
(+2:26)
27:53
38
(7)
(4)
2:51
(+1:18)
30:44
39
(10)
(5)
13:45
(+3:30)
44:29
97
(10)
(6)
5:45
(+0:08)
50:14
91
(3)
(6)
4:19
(+0:22)
54:33
92
(3)
(5)
2:30
(+0:35)
57:03
94
(7)
(6)
0:47
(+0:07)
57:50
249
(4)
(6)
7Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering58:52(+9:31)13,69 5:29
(+0:19)
5:29
95
(4)
(4)
0:45
(+0:12)
6:14
96
(5)
(6)
5:11
(+1:19)
11:25
34
(4)
(4)
3:40
(+0:30)
15:05
36
(2)
(2)
7:51
(+4:28)
22:56
37
(9)
(5)
7:49
(+4:19)
30:45
38
(11)
(7)
3:01
(+1:28)
33:46
39
(11)
(7)
11:01
(+0:46)
44:47
97
(5)
(7)
5:42
(+0:05)
50:29
91
(2)
(7)
5:23
(+1:26)
55:52
92
(9)
(7)
2:11
(+0:16)
58:03
94
(4)
(7)
0:49
(+0:09)
58:52
249
(6)
(7)
8Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering59:44(+10:23)13,89 13:31
(+8:21)
13:31
95
(12)
(12)
0:33
(+0:00)
14:04
96
(1)
(12)
5:27
(+1:35)
19:31
34
(5)
(11)
5:12
(+2:02)
24:43
36
(9)
(11)
4:26
(+1:03)
29:09
37
(3)
(9)
4:20
(+0:50)
33:29
38
(4)
(8)
2:01
(+0:28)
35:30
39
(4)
(8)
10:57
(+0:42)
46:27
97
(4)
(8)
5:46
(+0:09)
52:13
91
(4)
(8)
4:12
(+0:15)
56:25
92
(2)
(8)
2:24
(+0:29)
58:49
94
(6)
(8)
0:55
(+0:15)
59:44
249
(8)
(8)
9Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1:10:51(+21:30)16,48 5:30
(+0:20)
5:30
95
(5)
(5)
0:43
(+0:10)
6:13
96
(4)
(5)
6:36
(+2:44)
12:49
34
(7)
(6)
3:45
(+0:35)
16:34
36
(3)
(4)
19:40
(+16:17)
36:14
37
(12)
(10)
4:39
(+1:09)
40:53
38
(5)
(10)
2:37
(+1:04)
43:30
39
(7)
(10)
12:35
(+2:20)
56:05
97
(8)
(10)
5:49
(+0:12)
1:01:54
91
(5)
(9)
5:27
(+1:30)
1:07:21
92
(10)
(9)
2:34
(+0:39)
1:09:55
94
(10)
(9)
0:56
(+0:16)
1:10:51
249
(9)
(9)
10Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering1:12:35(+23:14)16,88 7:07
(+1:57)
7:07
95
(10)
(10)
1:00
(+0:27)
8:07
96
(11)
(10)
6:42
(+2:50)
14:49
34
(8)
(8)
5:01
(+1:51)
19:50
36
(8)
(8)
6:26
(+3:03)
26:16
37
(8)
(8)
8:10
(+4:40)
34:26
38
(12)
(9)
2:47
(+1:14)
37:13
39
(9)
(9)
17:31
(+7:16)
54:44
97
(11)
(9)
8:24
(+2:47)
1:03:08
91
(12)
(10)
5:30
(+1:33)
1:08:38
92
(11)
(10)
2:32
(+0:37)
1:11:10
94
(9)
(10)
1:25
(+0:45)
1:12:35
249
(12)
(10)
11Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:25:12(+35:51)19,81 5:44
(+0:34)
5:44
95
(8)
(8)
1:01
(+0:28)
6:45
96
(12)
(8)
14:20
(+10:28)
21:05
34
(12)
(12)
6:14
(+3:04)
27:19
36
(11)
(12)
18:41
(+15:18)
46:00
37
(11)
(12)
6:12
(+2:42)
52:12
38
(8)
(12)
2:31
(+0:58)
54:43
39
(6)
(12)
13:34
(+3:19)
1:08:17
97
(9)
(11)
8:18
(+2:41)
1:16:35
91
(11)
(11)
5:03
(+1:06)
1:21:38
92
(7)
(11)
2:31
(+0:36)
1:24:09
94
(8)
(11)
1:03
(+0:23)
1:25:12
249
(11)
(11)
12Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1:31:44(+42:23)21,33 7:15
(+2:05)
7:15
95
(11)
(11)
0:57
(+0:24)
8:12
96
(9)
(11)
7:51
(+3:59)
16:03
34
(10)
(9)
4:38
(+1:28)
20:41
36
(6)
(10)
18:14
(+14:51)
38:55
37
(10)
(11)
6:42
(+3:12)
45:37
38
(10)
(11)
5:10
(+3:37)
50:47
39
(12)
(11)
22:37
(+12:22)
1:13:24
97
(12)
(12)
6:57
(+1:20)
1:20:21
91
(10)
(12)
7:45
(+3:48)
1:28:06
92
(12)
(12)
2:36
(+0:41)
1:30:42
94
(11)
(12)
1:02
(+0:22)
1:31:44
249
(10)
(12)



A-løype (6 km) 6,0 km

NrNavn                            Klubb              TotaltDiffMin/km1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
1Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering1:04:20 10,72 4:24
(+0:00)
4:24
95
(1)
(1)
0:42
(+0:11)
5:06
96
(3)
(1)
2:10
(+0:04)
7:16
33
(2)
(1)
4:01
(+0:20)
11:17
34
(2)
(2)
2:39
(+0:00)
13:56
36
(1)
(1)
3:51
(+0:00)
17:47
37
(1)
(1)
5:17
(+0:00)
23:04
40
(1)
(1)
7:13
(+0:53)
30:17
41
(3)
(1)
1:24
(+0:00)
31:41
42
(1)
(1)
1:40
(+0:12)
33:21
43
(2)
(1)
6:35
(+0:15)
39:56
44
(2)
(1)
12:59
(+0:29)
52:55
97
(5)
(1)
5:37
(+0:45)
58:32
91
(6)
(1)
3:13
(+0:07)
1:01:45
92
(4)
(1)
1:58
(+0:21)
1:03:43
94
(5)
(1)
0:37
(+0:04)
1:04:20
249
(2)
(1)
2Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering1:07:27(+3:07)11,24 4:39
(+0:15)
4:39
95
(2)
(2)
0:47
(+0:16)
5:26
96
(5)
(2)
2:06
(+0:00)
7:32
33
(1)
(2)
3:41
(+0:00)
11:13
34
(1)
(1)
3:14
(+0:35)
14:27
36
(2)
(2)
3:51
(+0:00)
18:18
37
(1)
(2)
5:46
(+0:29)
24:04
40
(3)
(2)
6:29
(+0:09)
30:33
41
(2)
(2)
2:59
(+1:35)
33:32
42
(9)
(2)
4:05
(+2:37)
37:37
43
(8)
(2)
6:20
(+0:00)
43:57
44
(1)
(2)
12:51
(+0:21)
56:48
97
(4)
(2)
5:06
(+0:14)
1:01:54
91
(3)
(2)
3:11
(+0:05)
1:05:05
92
(3)
(2)
1:37
(+0:00)
1:06:42
94
(1)
(2)
0:45
(+0:12)
1:07:27
249
(5)
(2)
3Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:12:43(+8:23)12,12 5:00
(+0:36)
5:00
95
(5)
(5)
0:36
(+0:05)
5:36
96
(2)
(3)
5:14
(+3:08)
10:50
33
(10)
(7)
4:13
(+0:32)
15:03
34
(4)
(5)
4:28
(+1:49)
19:31
36
(8)
(7)
4:35
(+0:44)
24:06
37
(3)
(4)
5:44
(+0:27)
29:50
40
(2)
(3)
6:20
(+0:00)
36:10
41
(1)
(3)
1:37
(+0:13)
37:47
42
(5)
(3)
3:14
(+1:46)
41:01
43
(6)
(3)
7:25
(+1:05)
48:26
44
(6)
(3)
12:45
(+0:15)
1:01:11
97
(3)
(3)
5:27
(+0:35)
1:06:38
91
(4)
(3)
3:40
(+0:34)
1:10:18
92
(5)
(3)
1:52
(+0:15)
1:12:10
94
(3)
(3)
0:33
(+0:00)
1:12:43
249
(1)
(3)
4Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering1:13:15(+8:55)12,21 4:59
(+0:35)
4:59
95
(4)
(4)
0:46
(+0:15)
5:45
96
(4)
(4)
2:33
(+0:27)
8:18
33
(3)
(3)
4:03
(+0:22)
12:21
34
(3)
(3)
3:22
(+0:43)
15:43
36
(3)
(3)
8:24
(+4:33)
24:07
37
(10)
(5)
7:39
(+2:22)
31:46
40
(5)
(5)
7:25
(+1:05)
39:11
41
(4)
(4)
1:35
(+0:11)
40:46
42
(4)
(4)
1:57
(+0:29)
42:43
43
(3)
(4)
7:17
(+0:57)
50:00
44
(4)
(4)
12:30
(+0:00)
1:02:30
97
(1)
(4)
5:01
(+0:09)
1:07:31
91
(2)
(4)
3:06
(+0:00)
1:10:37
92
(1)
(4)
1:56
(+0:19)
1:12:33
94
(4)
(4)
0:42
(+0:09)
1:13:15
249
(4)
(4)
5Jørn K RemloIL Siso1:17:01(+12:41)12,84 4:55
(+0:31)
4:55
95
(3)
(3)
1:01
(+0:30)
5:56
96
(10)
(5)
3:48
(+1:42)
9:44
33
(7)
(5)
5:20
(+1:39)
15:04
34
(9)
(6)
5:01
(+2:22)
20:05
36
(10)
(9)
5:35
(+1:44)
25:40
37
(6)
(9)
6:39
(+1:22)
32:19
40
(4)
(6)
10:55
(+4:35)
43:14
41
(10)
(7)
1:24
(+0:00)
44:38
42
(1)
(7)
1:28
(+0:00)
46:06
43
(1)
(6)
7:57
(+1:37)
54:03
44
(8)
(6)
12:30
(+0:00)
1:06:33
97
(1)
(6)
4:52
(+0:00)
1:11:25
91
(1)
(6)
3:07
(+0:01)
1:14:32
92
(2)
(5)
1:51
(+0:14)
1:16:23
94
(2)
(5)
0:38
(+0:05)
1:17:01
249
(3)
(5)
6Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1:20:25(+16:05)13,40 5:13
(+0:49)
5:13
95
(6)
(6)
0:59
(+0:28)
6:12
96
(9)
(6)
2:42
(+0:36)
8:54
33
(5)
(4)
4:36
(+0:55)
13:30
34
(7)
(4)
4:43
(+2:04)
18:13
36
(9)
(4)
4:46
(+0:55)
22:59
37
(4)
(3)
8:26
(+3:09)
31:25
40
(7)
(4)
8:20
(+2:00)
39:45
41
(6)
(5)
1:34
(+0:10)
41:19
42
(3)
(5)
3:32
(+2:04)
44:51
43
(7)
(5)
7:14
(+0:54)
52:05
44
(3)
(5)
13:14
(+0:44)
1:05:19
97
(6)
(5)
5:33
(+0:41)
1:10:52
91
(5)
(5)
6:30
(+3:24)
1:17:22
92
(10)
(6)
2:02
(+0:25)
1:19:24
94
(6)
(6)
1:01
(+0:28)
1:20:25
249
(7)
(6)
7Marte Fallbakken BergeLøten OL1:27:27(+23:07)14,58 6:01
(+1:37)
6:01
95
(7)
(7)
0:58
(+0:27)
6:59
96
(8)
(8)
3:48
(+1:42)
10:47
33
(7)
(6)
5:03
(+1:22)
15:50
34
(8)
(9)
3:35
(+0:56)
19:25
36
(5)
(6)
5:47
(+1:56)
25:12
37
(7)
(7)
9:01
(+3:44)
34:13
40
(9)
(8)
9:02
(+2:42)
43:15
41
(7)
(8)
2:29
(+1:05)
45:44
42
(8)
(8)
2:42
(+1:14)
48:26
43
(5)
(7)
7:54
(+1:34)
56:20
44
(7)
(7)
16:10
(+3:40)
1:12:30
97
(8)
(7)
7:07
(+2:15)
1:19:37
91
(9)
(7)
4:40
(+1:34)
1:24:17
92
(8)
(7)
2:09
(+0:32)
1:26:26
94
(7)
(7)
1:01
(+0:28)
1:27:27
249
(7)
(7)
8Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1:27:49(+23:29)14,64 7:50
(+3:26)
7:50
95
(10)
(10)
0:31
(+0:00)
8:21
96
(1)
(10)
2:38
(+0:32)
10:59
33
(4)
(9)
4:16
(+0:35)
15:15
34
(5)
(7)
3:28
(+0:49)
18:43
36
(4)
(5)
6:49
(+2:58)
25:32
37
(9)
(8)
8:54
(+3:37)
34:26
40
(8)
(9)
9:29
(+3:09)
43:55
41
(8)
(9)
3:25
(+2:01)
47:20
42
(10)
(9)
4:19
(+2:51)
51:39
43
(9)
(9)
7:21
(+1:01)
59:00
44
(5)
(9)
15:23
(+2:53)
1:14:23
97
(7)
(8)
6:02
(+1:10)
1:20:25
91
(8)
(8)
4:10
(+1:04)
1:24:35
92
(6)
(8)
2:15
(+0:38)
1:26:50
94
(9)
(8)
0:59
(+0:26)
1:27:49
249
(6)
(8)
9Laura SuominenBodø og Omegn IF Orientering1:29:33(+25:13)14,92 6:03
(+1:39)
6:03
95
(8)
(8)
0:51
(+0:20)
6:54
96
(6)
(7)
4:04
(+1:58)
10:58
33
(9)
(8)
4:35
(+0:54)
15:33
34
(6)
(8)
4:18
(+1:39)
19:51
36
(7)
(8)
4:56
(+1:05)
24:47
37
(5)
(6)
8:17
(+3:00)
33:04
40
(6)
(7)
8:08
(+1:48)
41:12
41
(5)
(6)
1:38
(+0:14)
42:50
42
(6)
(6)
7:09
(+5:41)
49:59
43
(10)
(8)
8:34
(+2:14)
58:33
44
(9)
(8)
17:17
(+4:47)
1:15:50
97
(9)
(9)
5:47
(+0:55)
1:21:37
91
(7)
(9)
4:39
(+1:33)
1:26:16
92
(7)
(9)
2:11
(+0:34)
1:28:27
94
(8)
(9)
1:06
(+0:33)
1:29:33
249
(9)
(9)
10Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1:54:21(+50:01)19,06 7:04
(+2:40)
7:04
95
(9)
(9)
0:53
(+0:22)
7:57
96
(7)
(9)
3:08
(+1:02)
11:05
33
(6)
(10)
16:08
(+12:27)
27:13
34
(10)
(10)
4:00
(+1:21)
31:13
36
(6)
(10)
5:53
(+2:02)
37:06
37
(8)
(10)
15:44
(+10:27)
52:50
40
(10)
(10)
10:19
(+3:59)
1:03:09
41
(9)
(10)
2:12
(+0:48)
1:05:21
42
(7)
(10)
2:27
(+0:59)
1:07:48
43
(4)
(10)
8:52
(+2:32)
1:16:40
44
(10)
(10)
20:58
(+8:28)
1:37:38
97
(10)
(10)
7:16
(+2:24)
1:44:54
91
(10)
(10)
5:52
(+2:46)
1:50:46
92
(9)
(10)
2:17
(+0:40)
1:53:03
94
(10)
(10)
1:18
(+0:45)
1:54:21
249
(10)
(10)





Tips:
Velg Vis|Tekststørrelse|Stor fra menyen dersom bokstavene er for små
Velg Vis|Tekststørrelse|Minst fra menyen for å få plass på arket ved utskrift. Bruk liggende ark.
Generated by mOtime (c)Jan Kåre Vatne